Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parafia św. Mikołaja w Międzyrzecu

Utworzony przez parafianin, 23 marca 2009 r. o 17:59
gruby napisał:
A kto cię ZMUSZA żebyś dawał na tacę ? Nie chcesz to nie dawaj ! W ogóle możesz do kościoła nie chodzić, nie ma obowiązku. Gosposia ma "za darmochę robić" ? Za darmo to ci nawet po mordzie nie dam !
BARDZO podobają mi się TWOJE posty. Kiedyś przeczytałam ,,GŁUPI DAJE, MĄDRY BIERZE'' i to jest prawda.Miłej niedzieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAŃSZCZYZNA??? napisał:
to w mikołaju odrabia się teraz pańszczyznę na proboszczowskich dobrach??? tak??? napiszcie więcej, bo to ciekawy temat... jeżeli jest to prawda, to jest to ewenement na całą Polskę... wróciła PAŃSZCZYZNA? może prasa i TV się tym tematem zainteresują?
Wróciła za proboszcza Bzozowskiego mało takich ludzi zacofanych jak on pasowało żeby kto opisał w prasie i TV.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chodzi mi o tace to najmniejszy problem ,wieksze problemy sa z oplatami co laska minimum 500.Rozumiem ze nawet kosciol ma potrzebyale co za duzo to nie zdrowo i nie powinni ludzi traktowac jak rzecz z ktora robimy co chcemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
BARDZO podobają mi się TWOJE posty. Kiedyś przeczytałam ,,GŁUPI DAJE, MĄDRY BIERZE'' i to jest prawda.Miłej niedzieli.
Mowisz mi ze nie musze chodzic ani dawac wlasnie musze, jak nie dam to sakramenty ktore wedlug religi powinni dac za darmo,dawane sa za kase . I o czym tu mowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego piszesz ,,nawet kościół''. Ja uważam za stosowniejsze ,,również kościół'',a cenę usług możesz negocjować [jeśli potrafisz].
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dlaczego piszesz ,,nawet kościół''. Ja uważam za stosowniejsze ,,również kościół'',a cenę usług możesz negocjować [jeśli potrafisz].
Widocznie nie potrafie negocjowac takie jest moje zdanie.A i dobierac slow rowniez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie sakramenty masz za kasę, a raczej upominek dla biskupa.Czy to nie miłe otrzymać jakiś podarek-nie lubisz tego?A może jesteś skąpcem [sorry], bo ja nie i rozumiem te potrzeby.To tak po ludzku miłe. Jak daję to nigdy nie żałuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Widocznie nie potrafie negocjowac takie jest moje zdanie.A i dobierac slow rowniez
OJ NIE RÓB Z SIEBIE FAJTŁAPY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To nie sakramenty masz za kasę, a raczej upominek dla biskupa.Czy to nie miłe otrzymać jakiś podarek-nie lubisz tego?A może jesteś skąpcem [sorry], bo ja nie i rozumiem te potrzeby.To tak po ludzku miłe. Jak daję to nigdy nie żałuję.
Wychodzi nato że sakramenty unas są za kase prezenty dla proboszcza Brzozowskiego.Bo ks. Domanski prezentów nie przjmował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Wychodzi nato że sakramenty unas są za kase prezenty dla proboszcza Brzozowskiego.Bo ks. Domanski prezentów nie przjmował.
A co za unikat był z tego ks. Domańskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy to prawda że dzieci do pierszej komuni składają śię po 100 zł a Mamy muszą 4 godz odpracować u siostry proboszcza w Leszczance przy truskawkach
Ks. proboszczu co jeszcze wymyślisz głupiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Ks. proboszczu co jeszcze wymyślisz głupiego.
Nie ośmieszajcie się! czy poza wypisywaniem tych bzdur nie macie czym się zająć?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie ośmieszajcie się! czy poza wypisywaniem tych bzdur nie macie czym się zająć?!
pańszczyzna do odrobienia to bzdura?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE IDŻ DO CHOL...Y W TE TRUSKAWKI I NIE UBOLEWAJ,ŻE INNI MOGĄ PÓJŚĆ. TO ŻAŁOSNE CO PISZECIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
NIE IDŻ DO CHOL...Y W TE TRUSKAWKI I NIE UBOLEWAJ,ŻE INNI MOGĄ PÓJŚĆ. TO ŻAŁOSNE CO PISZECIE.
księciuniu co jest żałosne? to że gonisz ludzi do pańszczyzny, czy to że ludzie o tym napisali? nie będziesz gonił ludzi, to i nie będziesz ubolewał że to wywlekają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
księciuniu co jest żałosne? to że gonisz ludzi do pańszczyzny, czy to że ludzie o tym napisali? nie będziesz gonił ludzi, to i nie będziesz ubolewał że to wywlekają...
Nie jestem żadnym księciuniem tylko osobą czytającą wasze posty . zamiast wywlekać to co powinniście załatwić pomiędzy sobą ewentualnie porozmawiać z księdzem wykazujecie sie wielkim ,,bohaterstwem'' przed monitorem. WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! . Zbliża się czas komunii, dopiero były święta zastanówcie się nad własną postawą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by nasz proboszcz był normalny ludzi by niepisali więc niedziw śię kolego on jest bardzo zachłany i to jest powodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE CZY TO JEST NORMALNE ŻEBY PROBOSZCZ STAWIAŁ WARUNKI JEŻELI NIEBEDZIESZ PRACOWAŁ PRZY PLEBANI NIEBEDZIESZ DOPUSZCZONY DO BIEŻMOWANIA Nie nie normalne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przecież kasy ma za wasze grzechy do bólu po co upokarzać ? jeszcze dzieci ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
LUDZIE CZY TO JEST NORMALNE ŻEBY PROBOSZCZ STAWIAŁ WARUNKI JEŻELI NIEBEDZIESZ PRACOWAŁ PRZY PLEBANI NIEBEDZIESZ DOPUSZCZONY DO BIEŻMOWANIA Nie nie normalne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przecież kasy ma za wasze grzechy do bólu po co upokarzać ? jeszcze dzieci ?
NIENORMALNA, A RACZEJ RAŻĄCA JEST TWOJA PISOWNIA-CHYBA ŻE ROBISZ TO CELOWO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kacper napisał:
Jak by nasz proboszcz był normalny ludzi by niepisali więc niedziw śię kolego on jest bardzo zachłany i to jest powodem.
Z PEWNOŚCIĄ NORMALNY. MIEJSCE DLA NIENORMALNYCH JEST GDZIE INDZIEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 38

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...